Dojazd

Nasz serwis położony jest w dogodnym komunikacyjnie miejscu Warszawy - w centrum Bielan, w pobliżu bielańskiego Ratusza.
   
Jadąc ul. Żeromskiego od strony Centrum należy dotrzeć do Al. Zjednoczenia (ostatnie światła), minąć ją i skręcić w drugą przecznicę w lewo, w Płatniczą. Punkt napraw mieści się w segmencie Płatnicza 25, w odległości ok. 70 m od ul. Żeromskiego, po prawej stronie. 

Jadąc od strony Wawrzyszewa/Chomiczówki, mijamy światła przy ul. Przybyszewskiego. Ul. Płatnicza jest druga w prawo. Parkować na krótko można po OBU stronach ulicy.

Chcąc dojechać autobusem od strony Centrum (116, 112, 110, 184, 303), należy wysiąść na przystanku "Przybyszewskiego", cofnąć się ok 100 m do Płatniczej, tam przejść przez Żeromskiego i wejść w naszą uliczkę. Serwis jest w odległości 70 m od skrzyżowania, po prawej stronie (mapa poniżej).

Pobliską ulicą Jarzębskiego/Al. Zjednoczenia kursują autobusy linii 103 i 197. Należy wysiąść na przystanku "Bielany - Ratusz" i podejść ul. Żeromskiego do Płatniczej.

Możliwy jest też dojazd metrem.  Należy wysiąść na stacji "Stare Bielany". Wyjście z peronu w stronę Młocin jest dosłownie przy uliczce Płatniczej. Stamtąd czeka nas jeszcze do serwisu ok. 8-minutowy spacer naszą uliczką. Po drodze miniemy pl. Konfederacji i przetniemy ul. Żeromskiego. Można też wysiąść na stacji Słodowiec i podjechać trzy przystanki autobusem jadącym Żeromskiego do przystanku Przybyszewskiego. Wówczas do serwisu będzie tylko 150 metrów.

Pokaż większą mapę


ul. Płatnicza, widok od ul. Żeromskiego

Szybki dojazd metrem z dzielnic: Ursynów, Mokotów, Centrum, Żoliborz.